Gdańsk

Pomorski Ośrodek Psychoterapii ISTDP

Agnieszka Kamińska

[d]

Agnieszka Kamińska

[/d]

tel. 506-062-088

akgabinet@wp.pl

Gdańsk, Al. Rzeczpospolitej 4a/147

http://psychologpomorskie.pl

Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Szkoliłam się w różnych nurtach, jednakże podejście ISTDP wręcz mnie zafascynowało. Niezwykły jest w nim sposób rozumienia i traktowania pacjenta z miłością, troską i precyzją. To podejście umożliwia dotarcie do najgłębszych naszych potrzeb, uczuć i pragnień będących sednem człowieczeństwa. Zapraszam do współpracy psychoterapeutycznej osoby, które chcą lepiej siebie zrozumieć i dzięki temu pokonać swoje trudności, a w konsekwencji doświadczać bardziej satysfakcjonującego życia.

Renata Gehrke[d]

Renata Gehrke

[/d]

Gdańsk, Al. Rzeczpospolitej 4a/147

tel. 602-666-047

renata.gehrke@gmail.com

http://psycholog-wejherowo.pl/

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Jako psychoterapeuta pracuję od 2001r. Staram się ciągle podnosić swoje umiejętności zawodowe. Od trzech lat specjalizuję się w nowatorskim podejściu terapeutycznym jakim jest ISTDP. Jestem zachwycona tym modelem psychoterapii i poruszona zmianami, jakie przynosi on w życiu pacjentów. Zapraszam do siebie osoby poszukujące rozwiązania swoich problemów i dylematów życiowych.

Monika Świerczyńska[d]

Monika Świerczyńska

[/d]

Gdańsk Przymorze, ul. Szczecinska 45

tel. 693-186-407

ika.waszti@gmail.com

http://…../

Jestem psychologiem, psychoterapeutą i psychotraumatologiem. Prowadzę psychoterapię indywidualną w nurcie integracyjnym. Szczególnie bliskie jest mi podejście psychodynamiczne, w tym ISTDP. Specjalizuję się w psychoterapii traumy. Prowadzę terapię złożonej traumy (DESNOS) i zespołu stresu pourazowego (PTSD). Pomagam ofiarom gwałtu, wykorzystania i molestowania seksualnego w dzieciństwie.

icon-car.png
Gdańsk, Aleja Rzeczypospolitej 4a

ładowanie mapy - proszę czekać...

Gdańsk, Aleja Rzeczypospolitej 4a 54.401811, 18.590617